مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان یزد:
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان یزد با بیان اینکه کیفیت شیمیایی آب شرب یزد به طور قابل توجهی کاهش یافته است، گفت: EC آب شرب یزد اکنون در بسیاری از نقاط به بالای ۲ هزار رسیده است.
میزان سختی آب شرب یزد به بالای ۲ هزار رسید
در نشستی خبری مطرح شد؛
مدیرعامل گروه تعاونی پیشگامان با اشاره به اینکه شرکتی به منظور انتقال آب از دریای عمان به یزد تشکیل توسط بخش خصوصی شده است، گفت: انتقال آب از این طریق حدود پنج سال طول می‌کشد.
انتقال آب به یزد توسط بخش خصوصی حدود ۵ سال طول می‌کشد
نشست مشترک شرکت آب منطقه‌ای و فرماندهان نیروی انتظامی استان پیرامون اهمیت موضوع احیاء و تعادل‌بخشی منابع زیرزمینی آبی به همت جهاددانشگاهی یزد برگزار شد.
فرماندهان انتظامی یزد با طرح احیاء و تعادل‌بخشی منابع آبی آشنا شدند
رئیس امور آب، کشاورزی و محیط زیست سازمان برنامه و بودجه کشور با بیان اینکه مقادیر بسیاری از منابع آبی در بخش توزیع هدر می‌رود گفت: دو طرح عمده برای تأمین آب شرب استان یزد در دست پیگیری است.
۲ طرح عمده برای تأمین آب شرب استان یزد در دست پیگیری است
مناسبت هفته دولت
به مناسبت هفته دولت ، یک ایستگاه برداشت آب شرب از آب انتقالی با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار، فرماندار و اعضای شورای شهر بهاباد و جمعی از مسئولین استان در شهرستان بهاباد راه اندازی شد .
ایستگاه برداشت از آب انتقالی شهرستان بهاباد راه اندازی شد
مدیر آب و فاضلاب روستایی مهریز خبر داد:
مدیر آب و فاضلاب روستایی شهرستان مهریز گفت: استفاده از مکنده ها و پمپ های قوی در مسیر انشعاب اصلی، مشکلات آب شرب روستاییان مهریز را دو چندان کرده است.
افزایش مشکل آب شرب روستاییان مهریز بانصب پمپ در مسیر انشعاب آب
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای یزد با بیان این‌که حجم زیادی از آب انتقالی در تخریب اخیر بلااستفاده در منطقه رها شده است گفت: پیش‌بینی می‌شود جریان آب انتقالی به استان یزد طی 48 ساعته آینده وصل شود.
تدوام قطعی آب یزد تا دو روز آینده
معاون عمرانی استاندار یزد از قطع آب انتقالی به یزد خبر داد و گفت: در طول مدت اخیر این برای چندمین بار است که آب انتقالی به یزد قطع شده است.
آب انتقالی به یزد دوباره قطع شد/روند تعمیرات طولانی است
استاندار یزد:
استاندار یزد با اشاره به اینکه بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده قرار است آب خط دوم انتقال یزد از دو منبع بهشت‌آباد یا خرسان تامین شود، گفت: انتقال آب منبع بهشت‌آباد را کارشناسی نمی‌دانم.
انتقال آب از منبع بهشت‌آباد برای یزد را کارشناسی نمی‌دانم
در کارگاه نوآوری دانشگاه یزد:
طرح در آبی هوشمند دستی ازسوی مجتبی ابویی دانشجوی مهندسی مکانیک دانشگاه یزد در کارگاه نوآوری این دانشگاه ارائه شد.
طراحی و اجرای طرح نوآورانه در آبی هوشمند

Page Generated in 0/0120 sec