بر اساس توافق چادرملو با یک شرکت سنگاپوری انجام می‌شود؛
شرکت‌های معدنی و صنعتی چادرملو، گل‌گهر و شرکت تأمین آب خلیج فارس با شرکت هایفلکس سنگاپور برای تسریع در طرح شیرین سازی و انتقال آب خلیج فارس، توافق کردند.
شیرین‌سازی و انتقال آب خلیج فارس به فلات مرکزی ایران تسریع می‌شود
آب انتقالی به استان یزد در عصر روز جمعه هیجدهم اسنفد به دلیل ساقط شدن دو تیربرق که برق لازم به ایستگاه های پیمپاژ اب را تامین میکردند از کار افتاد. این قطعی به دلیل اعتراضات در ورزنه اصفهان، از ساعتی قبل آب انتقالی به استان قطع شده است
فیلم:حمله به خط لوله انتقال آب شرب استان یزد در ورزنه
"شب مهر آب یزد" در حالی در نخستین شب خود آغاز به کار کرد که مورد استقبال شایسته شهروندان شهر تشنه یزد قرار گرفت.
ایونت هنری " شب مهر آب یزد" برگزار شد
دبیر کمیته نظام آراستگی آبفا اعلام کرد : با فعال شدن سه کمیته در حوزه نظام آراستگی ضمن بازنگری در نظام آراستگی استقرار یافته ( در سالیان گذشته ) شاهد ارتقاء کارآیی ، افزایش بهره وری ، بهبود مستمر ، همسویی با سیستم های مدیریتی جدید و افزایش رضایت ذینفعان خواهیم بود
تبیین وظایف کمیته های نظام آراستگی (5S) درآبفای یزد
معاون استاندار یزد:
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد با تاکید بر لزوم توجه بیش از پیش به موضوع صرفه جویی و مدیریت مصرف آب در برهه کنونی گفت: رسانه ها نقش اثرگذاری در تحقق این مهم دارند.
نقش رسانه ها در مدیریت مصرف آب مهم و اثرگذار است
مدیر مرکز توسعه فناوری آب وابسته به پارک علم و فناوری یزد در یادداشتی با تاکید بر این که یزد برای همیشه پهنه‌ای خشک در میانه ایران بوده و خواهد بود، از ضعف دیپلماسی آب در این استان گلایه و در این باره خطاب به مدیران استان یادآور می‌شود؛ فضای افکار عمومی و رسانه‌ها بهترین و بزرگترین عامل قدرت در مذاکرات و معادلات به حساب می‌آید و برخی از ذینفعان همطراز با استان یزد به خوبی از این عامل بهره‌برداری می‌کنند.
دیپلماسی آب در استان یزد
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان یزد:
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان یزد گفت: در روستاهای استان یزد در مجموع ۴۲۲ منبع آبی داشتیم که ۱۱۰ منبع کاملا خشک و از رده خارج شده است.
۱۱۰ منبع آب روستایی در یزد از مدار خارج شد
رییس امور آبفای مروست از انجام یک هزار و 825 مورد کلرسنجی از نقاط مختلف شهرستان مروست در سال گذشته خبر داد .
انجام بیش از 1800 مورد کلرسنجی در شهرستان مروست

Page Generated in 0/0110 sec