آب انتقالی به استان یزد در عصر روز جمعه هیجدهم اسنفد به دلیل ساقط شدن دو تیربرق که برق لازم به ایستگاه های پیمپاژ اب را تامین میکردند از کار افتاد. این قطعی به دلیل اعتراضات در ورزنه اصفهان، از ساعتی قبل آب انتقالی به استان قطع شده است
فیلم:حمله به خط لوله انتقال آب شرب استان یزد در ورزنه
مدیر مرکز توسعه فناوری آب وابسته به پارک علم و فناوری یزد در یادداشتی با تاکید بر این که یزد برای همیشه پهنه‌ای خشک در میانه ایران بوده و خواهد بود، از ضعف دیپلماسی آب در این استان گلایه و در این باره خطاب به مدیران استان یادآور می‌شود؛ فضای افکار عمومی و رسانه‌ها بهترین و بزرگترین عامل قدرت در مذاکرات و معادلات به حساب می‌آید و برخی از ذینفعان همطراز با استان یزد به خوبی از این عامل بهره‌برداری می‌کنند.
دیپلماسی آب در استان یزد
رییس امور آبفای مروست از انجام یک هزار و 825 مورد کلرسنجی از نقاط مختلف شهرستان مروست در سال گذشته خبر داد .
انجام بیش از 1800 مورد کلرسنجی در شهرستان مروست
«محمدزاده رحمانی» مدرس دانشگاه در یادداشتی به بیان برخی حقایق در مورد آب شرب انتقالی به یزد که به اعتقاد وی در هیاهو و جنجال‌های اخیر نادیده گرفته شده، پرداخته است.
آب شرب یزد و حقایقی که در هیاهوها گم شد
بحران دلار را می‌توان یک‌شبه و با یک دستور کنترل کرد، اما حل بحران آب کار یک شب و یک دستور و یک نفر نیست و عزمی ملی می‌طلبد. آیا این عزم وجود دارد؟
دلار زبان دارد، آب ندارد!
معاون استاندار یزد:
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد با تاکید بر لزوم توجه بیش از پیش به موضوع صرفه جویی و مدیریت مصرف آب در برهه کنونی گفت: رسانه ها نقش اثرگذاری در تحقق این مهم دارند.
نقش رسانه ها در مدیریت مصرف آب مهم و اثرگذار است
محمد مهدی جوادیان زاده با حجت الاسلام والمسلمین محی الدینی امام جمعه مهریز دیدار و گفتگو نمود.
دیدار مدیرعامل شرکت آب منطقه ای یزد با امام جمعه مهریز
آنچه می‌خوانید وضع همان روزها و سال‌هاست؛ روایتی از سنگین‌ترین و سردترین روزهای زمستان‌های معاصر در ایران.
سه روایت از سنگین ترین و سردترین زمستان های معاصر ایران

Page Generated in 0/0162 sec