رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان یزد:
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان یزد گفت: کمبود آب، کشت های سبزی و صیفی در فضای باز را به کشت های گلخانه ای تغییر داده است.
کمبود آب کشت‌های سبزی و صیفی یزد را گلخانه ای کرده است
مسابقه نقاشی با عنوان «آپارتمان زیبای من با صرفه جویی در مصرف آب» با حضور کودکان و نوجوانان ساکن در مجتمع باران یزد برگزار شد
برگزاری مسابقه نقاشی« آپارتمان زیبای من با مصرف بهینه آب » در مجتمع باران یزد
حذف نمایشی تبصره 3 از قبوض مشترکان؛
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان یزد با بیان این که نرخ تبصره 3 قبوض آب پس از بازنگری از سوی شورای شهر حدود 30 تا 40 درصد برای مشترکان یزدی کاهش یافته است، میزان درآمد کسب شده از این محل در سال گذشته را افزون بر هشت میلیارد تومان ذکر می‌کند که در قالب طرح‌های توسعه فاضلاب و اصلاح شبکه آبرسانی شهری هزینه شده است.
یزدی‌ها 8 میلیارد تومان برای تبصره 3 پرداخت کردند
دوره آموزشی حقوق شهروندی به منظور آشنایی و ارتقاء سطح آگاهی و شناخت کارکنان و مدیران به حقوق شهروندی ویژه پرسنل آبفای یزد برگزار شد .
برگزاری دوره آموزشی حقوق شهروندی در آبفای یزد
بازرسین دفتر امور اجتماعی استانداری یزد با حضور در شرکت آب و فاضلاب استان یزد به بررسی و ارزیابی وضعیت صیانت از حقوق شهروندی در این شرکت پرداختند.
برگزاری جلسه ارزیابی صیانت از حقوق شهروندی در شرکت آب و فاضلاب استان یزد
رییس کل دادگستری یزد:
نماینده عالی قوه قضاییه در استان یزد گفت: با توجه به شرایط حساس و بحرانی آب در استان یزد، مدیریت پساب و اجرای طرح های بازچرخانی آب در استان باید با جدیت و اهتمام ویژه دنبال شود .
مدیریت پساب و بازچرخانی آب با جدیت دنبال شود
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان یزد از امضای قرارداد واگذاری طرح آب‌رسانی روستاهای ساغند و مغستان با حضور معاون اول رییس جمهور و وزیر نیرو خبر داد .
انعقاد قرارداد آبرسانی روستاهای ساغند و مغستان در حضور وزیر نیرو
صادقیان:
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد ضمن قدردانی از مردم استان برای صرفه جویی و مدیریت مصرف آب و استفاده از ابزارهای نوین آبیاری از جبران افت آب زیرزمینی و چاه‌های کشاورزی در برخی از دشت‌های یزد از یک متر به ۲۰ سانتی متر خبر داد .
جبران افت آب چاه‌ها‌ی یزد از یک متر به ۲۰ سانتی‌متر

Page Generated in 0/0196 sec