محمد کاظمی نسب فرماندار ابرکوه ، بخشدار مرکزی، و رئیس اداره آب و فاضلاب ابرکوه وتنی چند از مسئولین از تأسیسات و شبکه آبرسانی بالا دست ابرکوه بازدید کردند.
بازدید فرماندارابرکوه از تأسیسات وشبکه آبرسانی
سد خاکی آبخوان عقدا امروز در مراسمی با حضور جمعی از مسئولان شهرستان اردکان بهره برداری شد.
سد خاکی آبخوان عقدا بهره‌برداری شد
مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای یزد با بیان این که فرهنگ مصرف و تامین آب میراث ناملموس یزد است، گفت: باید در گردشگری آب این فرهنگ به طور خاص دیده شود.
فرهنگ مصرف و تامین آب میراث ناملموس یزد
کاریز که از صدها سال پیش سرآغاز یک دگرگونی در فنون دستیابی به آب است که از نیم قرن پیش قربانی عدم مدیریت منطقی در زمینه مصرف آب و استفاده بی‌رویه از سفره‌های آب زیرزمینی شده است.
قدیمی‌ترین فناوری برای استحصال آب روبه زوال است
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای یزد، این استان را سازگارترین استان کشور در مواجه با کم آبی دانست و گفت: عملیاتی کردن طرح سازگاری با آب یکی از اقدامات در دستور کار شرکت آب منطقه‌ای یزد در سال جاری است.
یزد سازگارترین استان کشور با کم‌آبی است
یک مسئول در آب منطقه‌ای یزد هشدار داد؛
رییس اداره منابع آب شهرستان‌های یزد و اشکذر با بیان این که برداشت بی‌رویه از منابع آبی علاوه بر تهدید آبخوان‌ها و تخریب اراضی، منجر به ظهور فروچاله و فرونشست زمین شده است، گفت: لوله‌زایی و فرونشست زمین در برخی از مناطق استان از قبیل رستاق نشانه وضعیت نامساعد آبخوان‌هاست.
وضعیت آبخوان‌ها در برخی مناطق یزد نامساعد است
صبح امروز محدوده فضای سبز تصفیه خانه فاضلاب یزد با استفاده از پهباد سم پاشی شد .
محدوده فضای سبز تصفیه خانه فاضلاب یزد سم پاشی شد
به‌رغم بارندگی‌های خوب بهاره؛
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان یزد گفت: مشکل بی‌آبی با وجود بارندگی‌های بهاره در بسیاری از روستاهای استان بر قوت خود باقی است.
بی‌آبی هنوز در روستاهای یزد برجاست/آبرسانی سیار به ۳۳۰ روستا
معاون مهندسی و توسعه شرکت آبفای استان یزد گفت : پیرو در خواست های مردمی دو هزار و 215 متر شبکه آبرسانی در شهرستان میبد اجرا شد.
اجرای بیش از دو هزار و 800 متر شبکه آبرسانی در میبد و اشکذر
مدیر امور آبفای زارچ ، از اجرای بیش از 600 متر شبکه آبرسانی با استفاده از از لوله های پلی اتیلن 110 میلی متری در این شهر خبر داد
اجرای بیش از 600 متر شبکه آبرسانی در زارچ

Page Generated in 0/0119 sec