پیش نویس مدل مالی طرح خط دوم آبرسانی به یزد از رودخانه خرسان تهیه شده توسط شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران بررسی گردید.
بررسی پیش نویس مدل مالی طرح خط دوم آبرسانی به یزد از رودخانه خرسان
محمد کاظمی نسب فرماندار ابرکوه ، بخشدار مرکزی، و رئیس اداره آب و فاضلاب ابرکوه وتنی چند از مسئولین از تأسیسات و شبکه آبرسانی بالا دست ابرکوه بازدید کردند.
بازدید فرماندارابرکوه از تأسیسات وشبکه آبرسانی
سد خاکی آبخوان عقدا امروز در مراسمی با حضور جمعی از مسئولان شهرستان اردکان بهره برداری شد.
سد خاکی آبخوان عقدا بهره‌برداری شد
رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد از برگزاری مانور غواصی در آبهای سرد و تیره با حضور 10 نفر از غواصان این سازمان در روستای سانیج خبر داد.
برگزاری مانور غواصی در آبهای سرد و تیره سانیچ یزد
کاریز که از صدها سال پیش سرآغاز یک دگرگونی در فنون دستیابی به آب است که از نیم قرن پیش قربانی عدم مدیریت منطقی در زمینه مصرف آب و استفاده بی‌رویه از سفره‌های آب زیرزمینی شده است.
قدیمی‌ترین فناوری برای استحصال آب روبه زوال است
مدیر آب وخاک جهاد کشاورزی استان
مدیر آب وخاک جهاد کشاورزی استان خواستار هماهنگی با سازمان جهاد کشاورزی جهت احداث استخرهای کشاورزی به منظور پیشگیری از حوادث احتمالی شد.
استخر کشاورزی خاتم فاقد نظارت جهاد کشاورزی بود
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای یزد، این استان را سازگارترین استان کشور در مواجه با کم آبی دانست و گفت: عملیاتی کردن طرح سازگاری با آب یکی از اقدامات در دستور کار شرکت آب منطقه‌ای یزد در سال جاری است.
یزد سازگارترین استان کشور با کم‌آبی است
رییس منابع طبیعی یزد خبر داد؛
رییس اداره منابع آب شهرستان‌های یزد و اشکذر از توقیف سومین دستگاه الاکلنگی حفر چاه‌های غیرمجاز در محدوده استحفاظی خبر داد.
توقیف سومین دستگاه الاکلنگی حفر چاه‌های غیرمجاز در یزد
یک مسئول در آب منطقه‌ای یزد هشدار داد؛
رییس اداره منابع آب شهرستان‌های یزد و اشکذر با بیان این که برداشت بی‌رویه از منابع آبی علاوه بر تهدید آبخوان‌ها و تخریب اراضی، منجر به ظهور فروچاله و فرونشست زمین شده است، گفت: لوله‌زایی و فرونشست زمین در برخی از مناطق استان از قبیل رستاق نشانه وضعیت نامساعد آبخوان‌هاست.
وضعیت آبخوان‌ها در برخی مناطق یزد نامساعد است
صبح امروز محدوده فضای سبز تصفیه خانه فاضلاب یزد با استفاده از پهباد سم پاشی شد .
محدوده فضای سبز تصفیه خانه فاضلاب یزد سم پاشی شد

Page Generated in 0/0152 sec