مدیر دفتر مهندسی رودخانه ها و سواحل یزد، از انجام طرح لایروبی رودخانه شرقی علی آباد خبر داد.
لایروبی رودخانه شرقی علی آباد
در نشست مشترک آب منطقه‌ای با بهره‌برداران ابرکوهی مطرح شد؛
نشست مشترک بهره‌برداران منابع آب ابرکوه و مسئولین شرکت آب منطقه‌ای استان یزد پیرامون اجرای طرح احیاء و تعادل بخشی منابع آبهای زیرزمینی در شهرستان ابرکوه برگزار شد.
مدیریت آب‌های زیرزمینی نیازمند مشارکت مردم است
مدیر‌عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با بیان اینکه زمستان کم‌بارشی در انتظار کشور است گفت: خشکسالی‌های سال‌های قبل یزد با یک سال پرباران هم جبران نمی‌شود.
معاون وزیر نیرو: زمستان کم‌بارشی پیش‌ِرو داریم/تابستان سال ۹۸ ‌خیلی سخت خواهد بود
نماینده ولی فقیه در استان یزد با بیان اینکه سیستم جمع‌آوری فاضلاب برای شرایط اقلیمی یزد مناسب نیست گفت: اجرای سیستم جمع‌آوری فاضلاب یکی از عوامل وجود ریزگردهاست.
سیستم جمع‌آوری فاضلاب برای شرایط اقلیمی یزد مناسب نیست
نماینده مردم اردکان در مجلس:
نماینده مردم اردکان در مجلس گفت: مسئولیت تامین امنیت خط انتقال آب یزد بر عهده شخص وزیر کشور است و عملکرد وی در این زمینه قابل قبول نیست.
عملکرد وزیر کشور در تامین امنیت خط انتقال آب یزد قابل قبول نیست
یک دوره آموزشی ویژه مامورین قرائت استان با حضور معاون خدمات مشترکین و درآمد ، مدیران واحدهای مرتبط و 90 نفر از مامورین در شرکت آبفای یزد برگزار شد .
برگزاری دوره آموزشی ویژه مامورین قرائت آب استان یزد
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای یزد:
جلسه ارزیابی و پیاده سازی مدیریت مشارکتی در منابع آب زیرزمینی دشت ابرکوه و تقویت تشکل آب بران بهادران، روز دوشنبه 12 آذر با حضور مدیرعامل شرکت آب منطقه ای یزد، معاون حفاظت و بهره برداری این شرکت، مدیرکل تعاون روستایی استان، نمایندگان تشکل آب بران بهادران وجمعی از کارشناسان در سالن جلسات برگزار شد.
مدیریت مشارکتی، تنها سرمایه شرکت جهت پایداری طرح های تعادل بخشی
امام جمعه یزد:
امام جمعه یزد خواستار ورود وزارت نیرو و مسئولان کشور به بحث مشکل آب و تعرض به خط انتقال آب یزد شد.
وزارت نیرو به بحث تعرض به خط انتقال آب یزد ورود کند
مدیرعامل آب منطقه‌ای یزد:
مدیرعامل آب منطقه‌ای یزد گفت: از زمان راه‌اندازی خط انتقال آب به یزد، این خط تاکنون ۲۸ مرتبه در استان اصفهان مورد تعرض قرار گرفته و این تعرض‌ها ۴ میلیارد تومان خسارت بر جای گذاشته است.
تعرض به خط انتقال آب یزد ۴ میلیارد تومان خسارت بر جای گذاشته است
شهردار بافق با تاکید بر لزوم اختصاص بخشی از درآمد شهرداری‌ ‎ ها به مسئله آب، تاکید کرد: اهمیت موضوع آب این لازمه را به رغم وضعیت نامناسب بودجه‌ی شهرداری‌ها ایجاب می‌کند.
توسعه فضای سبز با صرفه‌جویی آب در دل کویر

Page Generated in 0/0094 sec