شناسه خبر: 11559 منتشر شده در مورخ: 1398/02/26 ساعت: 19:35 گروه: آب و محیط زیست
قانون توزیع عادلانه آب در کمیسیون عمران بررسی شد

قانون توزیع عادلانه آب در کمیسیون عمران بررسی شد

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: در نشست دیروز این کمیسیون، قانون توزیع عادلانه آب و پیشگیری از تصرفات با حضور اردکانیان وزیر نیرو بررسی شد.
google-buzz twitter digg facebook linkedin

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی یزد بی آبیصدیف بدری در تشریح نشست این کمیسیون، گفت: نشست کمیسیون عمران مجلس با حضور رضا اردکانیان وزیر نیرو و با هدف بررسی نحوه اجرا و آسیب شناسی موانع اجرایی قانون توزیع عادلانه آب و پیشگیری از تصرفات غیرقانونی برگزار شد و در این نشست وزیر نیرو و اعضای کمیسیون توضیحاتی را درباره مسائل مربوطه ارائه کردند.

 
نماینده مردم اردبیل، نیر و نمین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در این نشست، تمام مسائل و نواقص قانون توزیع عادلانه آب و پیشگیری از تصرفات غیرقانونی رسیدگی شد و نمایندگان مجلس پیشنهاداتی را برای بهبود و ارتقا این قانون ارائه کردند.
 
 
لایحه اصلاح قانون توزیع عادلانه آب به مجلس ارسال می شود
 
وی گفت: طبق گفته وزیر نیرو، قرار است که لایحه ای از سوی دولت برای اصلاح این قانون در آینده ای نزدیک به مجلس ارسال شود، البته کمیسیون عمران مجلس نیز طرحی را در این رابطه تدوین کرده بود، حال اگر لایحه دولت به موقع به مجلس نرسد، قطعا طرح مذکور مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
 
 
بدری افزود: یکی دیگر از دستور کارهای نشست کمیسیون عمران مجلس، بررسی سوالات تعدادی از نمایندگان مجلس از جمله علی اسدی کرم نماینده مردم شهر بابک، محسن کوهکن ریزی نماینده مردم لنجان، اصغر مسعودی نماینده مردم نی ریز و همایون یوسفی نماینده مردم اهواز از وزیر نیرو بود، در این جلسه نمایندگان سوالات خود را مطرح کرده و اردکانیان توضیحاتی را درباره موضوعات مطروحه ارائه کرد.
 
 
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس ادامه داد: محور تمام سوالات نمایندگان درباره تامین آب شهری و روستایی، اجرای پروژه های تصفیه خانه و اجرای شبکه های فاضلاب بود، در نهایت مقرر شد که طی دو هفته آینده نشستی میان نمایندگان سوال کننده و وزارت نیرو برگزار شده و موضوعات و مشکلات مربوطه رسیدگی و تعیین تکلیف شود.
 
 
منبع:انرژی امروز
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/0514 sec