شناسه خبر: 11542 منتشر شده در مورخ: 1398/02/09 ساعت: 17:36 گروه: آب و فاضلاب
حذف و تعدیل نیرو در طرح یکپارچه‌سازی آبفا و آبفار مطرح نیست
یک مقام مسئول در شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور:

حذف و تعدیل نیرو در طرح یکپارچه‌سازی آبفا و آبفار مطرح نیست

ابهامات طرح یکپارچه‌سازی شرکت‌های آبفا و آبفار با حضور مدیر کل دفتر توسعه منابع انسانی و آموزش آب و فاضلاب کشور در یزد پاسخ گفته شد.
google-buzz twitter digg facebook linkedin

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی یزد بی آبی«اعظم دانائیان» مدیر کل دفتر توسعه منابع انسانی و آموزش شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در نشستی که در محل شرکت آب و فاضلاب روستایی(آبفار) یزد برگزار شد، اظهار کرد: پس از یکپارچه‌سازی شرکت‌های آب و فاضلاب شهری و روستایی، کسانی که عهده‌دار مسئولیت‌های مشاغل اختصاصی هستند، بسته به نوع کار و مسئولیتی که برعهده دارند، می‌توانند از پیمانی به رسمی تبدیل وضعیت شوند و در خصوص نیروهای انجام کار مشخص نیز در حال پیگیری هستیم.

 
وی همچنین عنوان کرد: در یکپارچه‌سازی تعدیل نیرو یا حذف نیروها با هرگونه قراردادی در شرکت‌های آبفا و آبفار مطرح نیست.
 
دانائیان در ادامه گفت: بخشی از طرح یکپارچه‌سازی شرکت‌های آبفا و آبفار در سال 1392 انجام و در نهایت به دلیل آماده نبودن زیرساخت‌های شرکت‌های آبفار متوقف شد.
 
مدیر کل دفتر توسعه منابع انسانی وآموزش شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور ضمن ابراز امیدواری در مورد آینده، تصریح کرد: در حال حاضر کارگروهایی جهت رفع مشکلات و ابهامات تشکیل شده است.
 
داناییان در پایان با اشاره به امر آموزش در بالا بردن سطح معلومات در ادارات تاکید کرد و افزود: شرکت آب و فاضلاب روستایی استان یزد نیز یکی از شرکت‌های فعال در امر آموزش است.
 
 
منبع:ایسنایزد
 
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/0509 sec