شناسه خبر: 11526 منتشر شده در مورخ: 1398/01/25 ساعت: 20:23 گروه: آب و محیط زیست
بارندگی‌ها تاکنون خسارتی در شهرستان نداشته است
فرماندار بافق:

بارندگی‌ها تاکنون خسارتی در شهرستان نداشته است

فرماندار بافق با تاکید بر لزوم رعایت اقدامات احتیاطی از سوی شهروندان به دنبال بارش‌های قابل توجه شهرستان از شب گذشته تاکنون، گفت: تابحال خسارتی به محدوده جغرافیایی بافق وارد نشده است.
google-buzz twitter digg facebook linkedin

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی یزد بی آبی«محمد زاده‌رحمانی» ، با اشاره به بارش‌‌های اخیر در  این شهرستان  ، اظهار کرد: بر طبق پیش‌بینی‌های هواشناسی، از عصر امروز یکشنبه شاهد کاهش شدت بارش‌ها در این شهرستان خواهیم بود اما این سامانه بارشی به صورت پراکنده تا فردا صبح نیز همچنان فعال خواهد بود.

 
وی با بیان این که بارش‌ها در محدوده جغرافیایی 10 هزار کیلومتر‌مربعی شهرستان و در مناطق مختلف با شدت و ضعف بوده است، افزود: در نواحی کوهستانی شهرستان، شدت بارش باران بیشتر بوده که در شهر بافق هم از سحرگاه امروز، شدت یافته است.
 
فرماندار گفت: خوشبختانه با تدابیر اندیشیده شده، تاکنون مشکلی برای عبور و مرور در داخل محدوده شهر ایجاده نشده است.
 
زاده‌رحمانی با بیان این که در محدوده‌ راه‌های مواصلاتی برون شهری تردد جریان دارد، خاطر نشان کرد: این بارش‌ها تاکنون خسارتی نداشته و با تلاش ستاد بحران، مشکلی نیز برای شهروندان و شهر ایجاد نشده است.
 
وی با اشاره به زحمات شهرداری به همراه شرکت‌های صنعتی و معدنی در کنترل وضعیت ایجاد شده، تصریح کرد: در برخی از خیابان‌های اصلی شاهد قطع چند دقیقه‌ای برق بودیم که با همکاری دستگاه‌های مربوطه مشکل برطرف شد.
 
این مسئول در پایان نیز از شهروندان خواست همچنان تدابیر و اقدامات احتیاطی را رعایت کنند تا مشکلی بروز نکند.
 
 
 
منبع:ایسنایزد
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/0489 sec