شناسه خبر: 11524 منتشر شده در مورخ: 1398/01/25 ساعت: 17:59 گروه: آب و محیط زیست
ادامه بارش‌ها و احتمال سیلابی شدن مسیل‌ها

ادامه بارش‌ها و احتمال سیلابی شدن مسیل‌ها

کارشناس پیش‌بینی اداره کل هواشناسی یزد، با اشاره به کاهش چهار تا هفت درجه دمای هوا طی امروز و فردا، گفت: همچنان احتمال سیلابی شدن مسیرها و آبگرفتگی معابر عمومی وجود دارد.
google-buzz twitter digg facebook linkedin

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی یزد بی آبی«محمدرضا شیرغلامی» ، با بیان این که سامانه بارشی که از روز گذشته فعالیت خود را در استان آغاز کرده تا عصر امروز یکشنبه نیز فعال خواهد بود، اظهار کرد: بارش‌ها در شهرستان بافق، بهاباد و ارتفاعات شیرکوه در شهرستان‌های تفت و مهریز از شدت بیشتری برخوردار است.

 
وی با اشاره به این که همچنان احتمال سیلابی شدن مسیل‌ها و آبگرفتگی معابر عمومی وجود دارد، افزود: طی امروز و فردا دوشنبه 26 فروردین ماه وزش باد نسبتاً شدید برای استان پیش‌بینی می‌شود.
 
کارشناس پیش‌بینی اداره کل هواشناسی یزد گفت: کاهش موقت 4 تا 7 درجه‌ای دما از امروز یک شنبه 25 فروردین ماه تا فردا پیش‌بینی می‌شود.
 
این مسئول در پایان به بارش‌های 24 ساعت گذشته استان اشاره و بیان کرد: کرخنگان با 55.5 میلی متر و چاهک با 36 میلی متر بیشترین بارندگی سبانه روز گذشته را داشته‌اند و از ایستگاه‌های طزرجان و منشاد 30 میلی‌متر و از ده‌بالا 22.5 میلی‌متر بارش گزارش شده است.
 
به گفته‌ شیرغلامی، میزان بارندگی شب گذشته تا صبح امروز یزد نیز 8.5 میلی‌متر بوده است.
 
 
 
منبع:ایسنایزد
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/0486 sec