شناسه خبر: 11482 منتشر شده در مورخ: 1397/12/09 ساعت: 08:09 گروه: آب و محیط زیست
خشکسالی و کمبود آب بحران‌های خاموش استان یزد
مدیرکل مدیریت بحران استان یزد خبر داد:

خشکسالی و کمبود آب بحران‌های خاموش استان یزد

مدیرکل مدیریت بحران استانداری یزد از خشکسالی و کمبود آب به عنوان بحران‌های خاموش استان یزد یاد کرد.
google-buzz twitter digg facebook linkedin

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی یزد بی آبیهادی هادی‌نسب  در دومین دوره آموزشی مدیریت بحران با موضوع زلزله و سیل در یزد اظهار داشت: در زمینه بحران با موارد متعدد و مختلفی مواجه می‌شویم که در برخی از آنها مردم نمی‌دانند چه گروهی برای حل مشکل پیش آمده باید اقدام کند.

 
مدیرکل مدیریت بحران استان یزد در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به بحران خاموش در استان عنوان کرد: از خشکسالی و مسئله کمبود آب را می‌توان به عنوان بحران خاموش در یزد نام برد که علی‌رغم وجود آن راهکار های مناسبی ارائه شده و بهره‌برداری صحیح صورت گرفته است.
 
وی افزود: تمام تلاش مرکز مدیریت بحران استان یزد بر این است تا آموزش‌های لازم و کارآمد برای حل مشکلات حاصل از بحران را به تمامی افراد ارائه دهد.
 
هادی‌نسب، ریزگردها و طوفان را از دیگر از بحران‌های استان یزد برشمرد و خاطرنشان کرد: برای حل این مشکل نیز راهکارهای خوبی با همکاری استانداری یزد ارائه شده و امید است به خوبی آن را پشت سر بگذاریم.
 
مدیرکل مدیریت بحران استان یزد در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برگزاری کلاس‌های آموزشی یادآور شد: در همه استان‌ها کلاس‌های آموزشی در یک روز و در استان یزد کلاس‌های آموزشی در دو روز برای افراد برگزار می‌شود.
 
وی تاکید کرد: یکی از مباحث مدیریت بحران، تاب آوری در زمان وقوع بحران است که باید هرچه بیشتر آن را در افراد تقویت کرد.
 
 
 
منبع:خبرگزاری مهر
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/0488 sec