شناسه خبر: 11466 منتشر شده در مورخ: 1397/11/23 ساعت: 21:09 گروه: آب و محیط زیست
بارندگی‌های یزد امشب پایان می‌یابد/یخبندان در راه است
رئیس گروه پیش‌بینی هواشناسی یزد:

بارندگی‌های یزد امشب پایان می‌یابد/یخبندان در راه است

google-buzz twitter digg facebook linkedin

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی یزد بی آبیرئیس گروه پیش‌بینی هواشناسی استان یزد گفت: بارندگی‌هایی که از روز گذشته تقریبا در تمام مناطق استان آغاز شده به تدریج از اواخر امشب تا بامداد به اتمام می‌رسد.

 
سیدعباس میرحسینی  با اشاره به اینکه دمای هوا در مرکز استان یزد هم‌اکنون پنج درجه بالای صفر است،‌ اظهار داشت: امروز در بسیاری از نقاط استان شاهد بارش برف و باران بودیم اما از میزان ابرها به تدریج کاسته می‌شود و سرما و یخبندان در ساعات اولیه صبح را شاهد خواهیم بود.
 
وی، هوای فردا (چهارشنبه) را صاف تا کمی ابری همراه با مه صبحگاهی و سرما و یخبندان در شب و ساعات اولیه صبح اعلام کرد و افزود: دمای هوا در سردترین ساعات روز طی فردا و پس فردا، تقریبا در همه نقاط به زیر صفر می‌رسد و هرات،‌ گاریز و تفت با دمای ۵- سردترین نقاط استان خواهند بود.
 
مسئول گروه پیش‌بینی هواشناسی استان یزد یادآور شد: در مرکز استان نیز دمای هوا در سردترین ساعات روز چهارشنبه به ۱- و روز پنج‌شنبه به ۲- می‌رسد اما پیشینه دما در روز پنج‌شنبه به ۱۶ درجه خواهد رسید.
 
میرحسینی، گرمترین مناطق استان یزد را در روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه، بافق اعلام کرد و افزود: دمای هوای بافق فردا در سردترین ساعات صفر درجه و در گرمترین ساعات به ۱۵ درجه می‌رسد اما در روز پنج‌شنبه در سردترین ساعات ۲- و در گرمترین ساعات به ۱۸ درجه می‌رسد.
 
وی خاطرنشان کرد: هوای هرات،‌ مروست و گاریز در روز پنج‌شنبه سردتر خواهد شد و تا ۸- در برخی ساعات روز خواهد رسید.
 
 
منبع:خبرگزاری مهر
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/0479 sec