شناسه خبر: 11428 منتشر شده در مورخ: 1397/10/22 ساعت: 21:13 گروه: آب و فاضلاب
مجمع عمومی عادی سهام داران شرکت آبفار یزد برگزار شد

مجمع عمومی عادی سهام داران شرکت آبفار یزد برگزار شد

google-buzz twitter digg facebook linkedin

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی یزد بی آبیمجمع عمومی عادی سهامداران شرکت آبفار یزد با حضور کلیه سهام داران این شرکت وشرکت مهندسی آبفای کشور برگزار شد.

محمد فاتحی مدیرعامل این شرکت طی گزارشی به بودجه تخصیص یافته به این شرکت در سال ۹۶ اشاره کرد وگفت:در سال۹۶ جمع کل بودجه تخصیص یافته تملک دارایی۴۱۱ میلیارد ریال بوده است که در مجموع۶۶ درصد از بودجه مصوب را در بر می گیرد.
 
وی در ادامه افزود:در مجموع ۴۶۱ روستای بالای ۲۰ خانوار با ۲۷۱ هزار نفر جمعیت روستایی تحت پوشش خدمات رسانی شرکت آبفار قراردارد که آب مورد نیاز این روستاها از طریق۲۹۶ حلق چاه،۲۲ دهنه چشمه ،۴۴ رشته قنات و۴ مورد آب سطحی تامین می شود.
 
وی همچنین افزود:در مجموع آب۳۳۰ روستای استان ودر حدود ۲۲ هزار نفر از طریق آبرسانی سیار تامین می شود.
 
این مقام مسئول همچنین تصریح کرد: تعداد ۷۰ روستا با جمعیتی نزدیک به۸۰ هزار نفر از آب انتقالی استفاده می کنند که در زمانهای تخریب خط لوله انتقالی وبحران آب از طریق تانکرهای سیار آبرسانی می شوند.
 
وی همچنین به بحرانها وچالشهای پیش رو اشاره کرد واذعان داشت:کمبود نیروی انسانی وروند رو به رشد بازنشستگی در این شرکت وعدم امکان استخدام نیروی جدید،ادامه بحران خشکسالی در استان یزد وفرسودگی بیش از حد شبکه ها که موجب هدر رفت آب می شود از چالشها وبحرانهای این شرکت محسوب می شوند.
 
 
 
 
منبع:شرکت مهندسی آب وفاضلاب کشور
 
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/0463 sec