شناسه خبر: 11363 منتشر شده در مورخ: 1397/08/30 ساعت: 18:18 گروه: آب و محیط زیست
ورود موج بارشی جدید به یزد از شنبه آینده

ورود موج بارشی جدید به یزد از شنبه آینده

رییس گروه پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان یزد با بیان این که یزد از شنبه‌ی آینده تحت تاثیر مجدد موج ناپایدار جوی قرار می‌گیرد، برای یکشنبه شب تا روز دوشنبه در برخی نقاط استان بارش پیش‌بینی کرد.
google-buzz twitter digg facebook linkedin

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی یزد بی آبی«سیدعباس میرشمسی» ، با اشاره به بارش‌های روز گذشته در استان، اظهار کرد: خوشبختانه طی 24 ساعت گذشته شاهد بارش خوب باران در استان بودیم.

 
وی به نقاط پربارش استان طی شبانه‌روز گذشته اشاره کرد و افزود: براساس گزارش‌های به دست آمده «دره‌شیر سانیج» با 11 میلی‌متر، خودسفلی و باجگان با  10 میلی متر، سلطانب سانیج و ببروئیه با 8 میلی متر و سبزدشت و کذاب نیز با  7 میلی متر بیشترین بارندگی را داشتند.
 
رییس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی استان یزد همچنین گفت: در 24 ساعت گذشته روستای ده‌بالا با دمای کمینه منفی سه درجه سانتی‌گراد، سردترین و بافق با دمای بیشینه 18 درجه سانتی گراد، گرم‌ترین نقاط استان بودند.
 
وی با بیان این ‌که هوای استان یزد طی امروز چهارشنبه 30 آبان ماه تا فردا پنجشنبه تحت تاثیر شرایط جوی خاصی قرار نمی‌گیرد، اظهار کرد: برای روزهای پایانی هفته به ویژه جمعه شاهد روند افزایشی دما خواهیم بود.
 
میرشمسی اضافه کرد: البته برای جمعه شب دوم آذرماه احتمال بارش‌های پراکنده در ارتفاعات استان وجود دارد.
 
وی با اشاره به این ‎ که یزد از بعداز ظهر شنبه تا صبح یکشنبه  چهارم آذر تحت تاثیر موج‌های بارشی قرار می‌گیرد، افزود: برای یکشنبه شب تا روز دوشنبه هم در برخی نقاط شاهد بارش باران هستیم.
 
این مسئول در پایان پیامدهای جوی این موج ناپایدار را برای روزهای آتی وزش باد نسبتاً شدید، پیش‌بینی و خاطرنشان کرد: دمای هوا در روزهای شنبه و یک‌شنبه سه تا پنج درجه کاهش می‌یابد.
 
 
منبع:ایسنایزد
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/0526 sec