شناسه خبر: 11284 منتشر شده در مورخ: 1397/06/12 ساعت: 12:43 گروه: آب و فاضلاب
پساب فاضلاب یزد نباید به خارج شهر برود
‌رئیس شورای شهر یزد:

پساب فاضلاب یزد نباید به خارج شهر برود

google-buzz twitter digg facebook linkedin

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی یزد بی آبیغلامعلی سفید در نشست نود و چهارم شورای اسلامی شهر یزد با اشاره به اینکه پساب یزد باید برای فضای سبز و توسعه شهر یزد مصرف شود اظهار داشت: اگر اقدام لازم در ارتباط با پساب صورت نگیرد و طرح و لایحه مناسبی وجود نداشته باشد ممکن است این ظرفیت را از دست بدهیم.

 
وی با تاکید بر اینکه پساب فاضلاب یزد حق مردم است و باید در راستای ایجاد فضاهای سبز و تفریحی برای همین مردم استفاده شود گفت: ما باید به جای اینکه پساب را به افراد متفرقه برای صرف در پروژه‌های فولادی و غیره کنیم، زمینه استفاده از آن برای بالا رفتن نشاط اجتماعی را فراهم آوریم.
 
وی با اشاره به اینکه لایحه شهرداری به شورای شهر وارد شده گفت: در صورتی که این لایحه نیاز به بررسی بیشتر داشته باشد باید توسط کمیسیون‌های مربوطه بررسی شود و دوباره به صحن وارد شود.
 
رئیس شورای اسلامی شهر یزد ادامه داد: در این لایحه درخواست مطالعات اولیه و جلب مشارکت برای اجرای آن صورت گرفته و این دو موضوع باید مورد بررسی قرار گیرد.
 
سیدحسین آزادی در ارتباط با لایحه شهرداری یزد گفت: تمام افراد شورای اسلامی شهر یزد نسبت به اجرای این پروژه توسط شورای اسلامی شهر یزد موافقت دارند و باید زمینه‌ای فراهم کنیم که این پروژه به سرعت اجرایی شود.
 
وی تصریح کرد: علاوه بر درخواست صورت گرفته از سوی شهرداری یزد در این لایحه، باید تاکید شود که اقدام لازم برای جلب موافقت وزارت مربوطه برای اجرای این پروژه توسط شهرداری یزد صورت پذیرد.
 
 
منبع:خبرگزاری تسنیم
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/0448 sec